Наш магазин пропонує Вам одяг спеціального призначення для сфери обслуговування, яку вивчаємо, яку розуміємо і в якій працюємо вже більше 15 - ти років. Це медична сфера, сфера обслуговування, готельне господарство, кухарська форма, торгівля.

Ми працюємо на постійній основі тільки з виробниками, які зарекомендували себе і тому маємо можливість запропонувати Вам якісні товари за реально не високими цінами виробника.

При виробництві наших виробів використовуються тільки сертифіковані тканини відомих в Україні фірм, які мають класичний склад: 35 % - бавовна, 65 % - ПЕФ, що забезпечує виробам хороші гігієнічні і зносостійкі властивості. Зверніть увагу, що при однаковому складі тканини (а значить і виробів з них) мають різну щільність (від 115 г/м2 до 190 - 200 г/м2), що дуже важливо при виборі вироби по сезону і за призначенням.

Також покупець (або замовник) може вибрати кольорову гаму виробів. Самі вироби відрізняються великою різноманітністю.

Завжди в наявності:

1. Халати медичні - чоловічі/жіночі, костюми медичні - різних фасонів і кольорів, шапочки, ковпаки - різних кольорів і моделей (всі перераховані вироби часто використовуються не тільки в медицині, а й у харчовій, переробній промисловості, у сфері послуг, готельного господарства та т. д.)

2. Кухарська форма (шапка «пончик», бандана, кітель кухаря, фартухи декількох моделей). Основні кольори - білий, чорний, темно-синій (чорнило), волошка, електрик, бордо, червоний.

3. Для сфери обслуговування (готельне господарство, салони і т. д.), торгівлі - хітони, фартухи, халати без рукавів на блискавки. Тканина - нейлон, габардин, плащівка. Основні кольори: білий, темно-синій, волошка, бірюза, голубий, зелений , «малинка», бордо, жовтий, пілотки з обробкою різних кольорів та багато іншого.

4. Спецвзуття (ви-тво Молдова) чоловіче, жіноче, з анатомічної устілкою, різних моделей і кольорів. Верх - натуральна шкіра.