Магазин «Медичний одяг МеДа» у Львові

Медичні халати / Костюми

Адреса
79018, Львів, Городоцька, 159-ТЦ, ТЦ"Привокзальний", відділ "Пассаж", маг.№12 2пов.

Сучасні стильні чоловічі і жіночі медичні халати значно відрізняються від старих моделей. Це стосується фасонів, особливостей крою, розташування застібок і кишень, кольорової палітри, поєднання окремих елементів. Для цього мед одягу характерна простота форм, лаконічність деталей, строгість і стриманість ліній. Проектуючи медичні халати для чоловіків та жінок, дизайнери намагаються зробити їх максимально зручними, практичними і презентабельними.
При виготовленні медичних халатів в основному використовують поплін  та смесові тканини, що відрізняються гігієнічністю, гігроскопічність, практичністю і зносостійкістю.
Сьогодні ви можете купити стильний медичний халат незвичайного кольору. На зміну білим, блакитним і зеленим мед халатам приходять стильні медичні халати теракотового, оливкового і коралового кольорів моделей, але фасони з класичними англійськими комірами, нагрудними і бічними кишенями поки залишаються незмінними. Головне, щоб стильні медичні халати лікарів у Львові відповідали особливим вимогам, тобто були міцними, антистатичними, крововідштовхуючими, а також красивими, модними і дуже комфортними, адже медичному персоналу теж хочеться виглядати привабливо навіть на робочому місці.
Різноманіття моделей, запропонованих в нашому магазині, дозволить кожному професіоналу обзавестися медичними костюмами і халатами, відповідної дрес-коду установи, в якій він працює, і власний смак. Багато хто задається питанням: чи варто чоловікам замислюватися про фасон і крої медичних халатів? Безсумнівно! Справляти приємне враження на пацієнтів і відчувати себе впевнено хочеться не тільки жінкам, а й представникам сильної половини людства. А нові моделі медичних халатів та медичних костюмів, що відповідають останнім модним тенденціям, здатні подарувати чоловікам-лікарям гарний настрій і підкреслити їх індивідуальність. Модні лікарі викликають прихильність до себе і покращують емоційний фон клініки, в якій вони працюють!IMG_2955IMG_3069

Купити медичні халати в нашому магазині легко:

  • Ви можете замовити потрібний товар на нашій сторінці ТУТ.
  • Ви можете зайти в наш магазин, який знаходиться за адресою м.Львів, ринок Привокзальний, 1 поверх, маг. № 185, та на місці приміряти та придбати потрібний халат чи костюм.

Моделі наших медичних  халатів для того, щоб ваші співробітники відчували себе в них комфортно. Тепер ніщо не завадить компетентному лікаряю виглядати красиво!