Магазин «Медичний одяг МеДа» у Львові

Про нас

Адреса
79018, Львів, Городоцька, 159-ТЦ, ТЦ"Привокзальний", відділ "Пассаж", маг.№12 2пов.

Уніформа для медпрацівників завжди є затребуваною. І часом знайти якісний  медодяг у Львові складно. Зараз керівництво часто ігнорує якісні характеристики одягу для своїх медпрацівників, а це безпосередньо накладає певний відбиток на їх роботу і на хворих.

Медичний одяг повинен бути якісним, зручним і відповідати стандартам.

Ми є основними представниками компанії МєДА, яка займається виготовленням та пошятям  якісного медичного одягу. За 15 років діяльності на ринку виготовлення та пошиття медичного одягу, компанія МєДа зарекомендувала себе як виробника високоякісного товару. 

Одяг для медсестер, хірургів, лікарів повиннен володіти захисними та гігієнічними якостями:

  • не бути маркою,
  • бути стійким до стирання,
  • бути гігієнічним, тобто протистояти пилу, бруду, крові і зберігати свій зовнішній вигляд навіть після тривалого використання,
  • повинен бути пошитим з гіпоалергенної тканини.

Якщо вам потрібен медичний одяг, то ми надамо Вам широкий асортимент такої уніформи, яка відповідає всім необхідним вимогам. Наша компанія реалізує медичний одяг у Львові високої якості.

Всі тканини, які ми використовуються в пошитті одягу проходять жорсткий контроль на захисні якості, гігієнічний і гіполлергенность. Крім того, всі тканини складаються з натуральної бавовни і шиються за якісними лекалами. Такий медичний одяг гіпоалергенний, пропускає повітря і є цілком безпечним і комфортним.

В нашому магазині у Львові Ви можете купити:

Медичний одяг, пошитий з якісних матеріалів в одному стилі підкреслить статус медичного закладу, аптеки або салону краси. Адже працівник в такій уніформі формі викликає більшу довіру.

Ціни на наш товар Вас приємно здивують. Ми слідкуємо за тенденціями на нашому українському ринку,  водночас ціна на наш товар є доступними кожному.