Магазин «Медичний одяг МеДа» у Львові

Сфера обслуговування. Спецодяг.

Адреса
79018, Львів, Городоцька, 159-ТЦ, ТЦ"Привокзальний", відділ "Пассаж", маг.№12 2пов.

Дуже багато часу сучасна людина проводить саме на робочому місці. Тому найчастіше одяг для роботи підбирають максимально комфортний, і звичайно не забувають про його привабливість. У деяких видах діяльності є свої стандарти одягу або сувора форма, такий одяг називається спецодягом. Магазин «Медичного одягу МеДа» у Львові пропонує вибрати форму для себе або своїх співробітників.

Спецодяг призначений для захисту життя і здоров'я співробітника на робочому місці. Коли мова йде про цінність життя не можна переоцінити роль спецодягу. Кожна компанія або фірма не байдужа до свого персоналу, тому піклується про наявність зручної робочої форми.

Кожен вид такого одягу виготовляється з тих матеріалів, які захистять від механічних пошкоджень на робочому місці, або від забруднення.

На нашій сторінці http://med-odjag.032.ua/products  Ви можете знайти спецодяг та спецвзутя для медичного персоналу та кухарів.

Також наш одяг можна використовувати для обслуговуючого персоналу:

- робітників на виробництвах;

- для покоївок;

- прибиральниць;

- працівників магазинів;

- для працівників в готельному бізнесі;

- на заводах.

Наш магазин гарантує бездоганну якість і зручність спецодягу. Варто серйозно поставитися до вибору такого одягу, і вибрати відповідний розмір. Наша компанія пропонує спецодяг, який відповідає всім стандартам і конкурентний за ціною серед постачальників таких товарів.